Skip to content

Buharlı Temizleme

Buharlı Kuru Temizleme Hizmeti

Günümüzde kullandığımız bütün tekstil ürünleri ve giysilerin maruz kaldığı birçok dış etken ile kirlenmesine, alerjen ve bakterilerin yerleşmesine maruz kalabilmektedir. Dry Prof sunduğu birçok etkili hizmetin yanında buharlı temizleme işlemini etkili ve teknolojik cihazlarda uygulayarak sizlere sunmaktadır. Bu konu üzerine eğitim almış uzman kadromuz, buharlı temizleme işlemini büyük bir itina ile gerçekleştirerek sizlere teslim ediyor. Dry Prof verdiği birçok temizleme hizmetine ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyetle başlamaktadır.

Her türlü giysi ve tekstil ürününüzde sağlıklı temizleme!

Günlük hayatta kullandığınız her türlü giysi, nevresim, yorgan, battaniye, perde, minder ve yastık kılıfları vb. birçok tekstil ürününe uygulanabilen buharlı temizleme işlemi; uzman ve eğitimli personelimizin ellerinde, son teknoloji buharlı temizlik makineleri ile titizlikle yapılır.

Özel günlerde kullandığınız, özel elbiselereniz için itinalı temizlik.

Özel günler için kullandığınız, gözünüzden sakındığınız elbise ve kıyafetleriniz için Dry Prof’un sunduğu buharlı temizleme işlemi tam size göre! Gelinlik, gece kıyafetleri, mezuniyet kıyafetleri, vb. özenerek sakladığınız bütün elbise ve kıyafetlerinize titizlikle buharlama temizleme işlemi uygulayarak deforme olmadan sizlere teslim ediyoruz.