Skip to content

Lostra

Lostra Hizmeti

Dry Prof’un bünyesinde bulunan birçok hizmetten biri olan lostra hizmeti, ayakkabı bakım ve tamirat hizmetidir. Günümüzde kaliteli ayakkabıların azlığı eski ayakkabıların kıymetini arttırmaktadır. Yıllarca giydiğiniz ve rahatlığına alıştığınız kaliteli ayakkabılarınızı ilk gün ki gibi kullanabileceğiniz bakım ve tamiratı sizlerin ayaklarınıza getiriyoruz!

Ayakkabı türü önemli!

Dry Prof, işinde profesyonel ve eğitimli kadrosu ile ayakkabınız hangi tür olursa olsun ayrı ayrı yöntemlerle bakım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Nubuk, deri, süet, kumaş vb. ayakkabı türüne göre özel bakım ve tamirat işlerini, uzman kadromuz büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştirmektedir.

Uzun yıllardır kalite ve rahatlığına alıştığınız ayakkabılarınızın; dikme, yapıştırma, boyama ve parlatma işlemlerini yaparak uzun süreler daha kullanımınızı garantiliyoruz. Dry Prof, İstanbul’un ve Türkiye’nin birçok bölgesinde verdiği hizmetler ile müşterilerinin isteklerini ve memnuniyetlerini hep ön planda tutmuştur. Ayakkabılarınızın özel bakım ve tamirat gerektiren bütün bakım ve tamirat işlerini Dry Prof kalitesi ile evlerinize kadar getiriyoruz.