Skip to content

Perde Yıkama

Perde Temizleme

Dry Prof, zebra stor temizleme hizmeti ile müşterilerini zahmetli temizleme işlemlerinden kurtarıyor. Zebra stor temizleme işlemi, kumaş perdelerden farklı olarak zebra sor perdeler polyester iplikten üretildiği için hassasiyet ve bilgi gerektiren bir temizlemeye tabi tutulması gerekmektedir. Mekanik bir sisteme sahip olan bu perdeler zaman içerisinde kirlenmeye yüz tutabilmektedir. Temizleme işlemi, zebra ve stor temizleme işlemi için özel olarak kullanılan temizlik materyalleri ve bu konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Tül ve kumaş perdelerden farklı olarak özel işlemlerle yıkanması gereken bu perdeler, yanlış ve bu konuda bilgisiz kişilerin elinde yapılacak temizleme işlemleri kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir. Dry Prof, zebra stor temizleme işlemini perdenin katlamalı ve zarif yapısına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Dry Prof kadrosunda bulunan, zebra stor temizleme işinde deneyimli personeli ile temizleme işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Son teknoloji yıkama makine ve ekipmanları ile temizlenen perdeler, bu işe uygun temizleme materyalleri kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan bütün temizlik materyalleri doğada çözünebilir olma özelliğini taşımaktadır. Dry Prof, perdelerinizi deforme etmeden, kullanım ömrünü etkilemeden ve memnuniyetinizi almadan temizleme işlemini bitirmez!