Skip to content

Ütüleme

Ütüleme Hizmeti

Ütüleme hizmeti, Dry Prof’un sunduğu birçok profesyonel hizmetlerden sadece birisidir. Ütüleme işlemi için artık uğraşmanıza gerek yok. Profesyonel ve son teknoloji ütüleme cihazlarımız ile ütü işlemini sizler için zorluk olmaktan çıkarıyoruz. Tecrübeli ve uzman kadromuzla ütüleme için ayırdığınız zamanı sizlere bırakıyoruz. Tekstil ürünlerine göre farklı ütüleme teknikleri uygulayarak, ürünlerinizin renk ve kalitesine zarar vermeden bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Farklı kumaş gruplarına farklı ütüleme teknikleri uyguluyoruz!

Dry Prof, farklı kumaş türlerine göre farklı ütüleme teknikleri uygulamaktadır. Kadife, pamuklu, sentetik, polyester, akrilik kumaştan üretilen tekstil ürünleri, örgüler, süsleme ve dantel örtüleri, havlular, nevresim ve çarşaflar, tüylü kumaşlar ve metalik giysiler vb. kumaş türlerinden oluşan ürünlerinize farklı ütüleme tekniklerini etkili ve hızlı bir şekilde uygulayarak sizlere, düzgün ve nizami bir ütüye sahip ürünleri teslim eder.

Fark yaratan ütüleme teknikleri son teknoloji ekipman ile yapılıyor.

Ütüleme işlemlerinde ki en büyük hatanın ürün içeriğine bakılmadan yapılan bilinçsiz ütüleme işlemlerinin olduğu bilinmektedir. Kullanılan ekipman ve teçhizatın bakımsız, eski ve yetersiz oluşu maalesef ürünlerde giderilemeyecek hatalara yol açmaktadır. Dry Prof, eğitimli ve uzman personeli, son teknoloji ekipman ve teçhizatı ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Farklı içerikte ki tekstil ürünlerine farklı ütüleme teknikleri uygular. Kalite ve kontrol işlemi yapılmadan sizlere teslim edilmez. Dry Prof, verdiği her hizmette müşteri memnuniyetini öncelik olarak alarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.